با بازاریابی شبکه های اجتماعی آکادمی اُکسل در بازار نفوذ کنید!

با بازاریابی شبکه های اجتماعی آکادمی اُکسل، در بازار نفوذ کنید!

بیش از ۸۹ درصد از جست وجوی روزانه ی گوگل را کاربران موبایل به خود اختصاص داده اند که به صورت میانگین بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه از ۲۴ ساعت را صرف گشت و گذار در شبکه های اجتماعی می کنند. اگر از کاربران دائمی شبکه های اجتماعی باشید مطمئنا با تبلیغات زیادی که برای کسب و کار های مختلف در پیج های پرطرفدار انجام می شود رو به رو شده اید.

با توجه به رشد روز افزون کاربران شبکه های اجتماعی مختلف بحث کسب وکار مجازی و ترویج مطالب با استفاده از شبکه های اجتماعی مطرح شده است. مبحثی گسترده تحت عنوان بازاریابی شبکه های اجتماعی یا SSM که ۸۴ درصد از بازار جهانی را با شیوه های موثر تبلیغات و بازاریابی تحت تاثیر خود قرار داده است.

آکادمی بازاریابی و توسعه کسب وکار  اُکسل با ارائه خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی مسیر درآمدزایی شما را هموار کرده و کسب و کار شما را تبدیل به برندی معتبر از طریق فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی می کند.

خدمات شبکه‌های اجتماعی آکادمی بازاریابی و توسعه کسب وکاراُکسل

1- شناسایی مخاطبان هدف بازار

هر برندی از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی هدف مشخصی را دنبال می‌کند. با وجود دهها شبکه‌ی اجتماعی مختلف؛ شناسایی کانال‌های ارتباطی که بازگشت سرمایه‌ی بیشتری ارائه می‌کنند، مسئله‌ی مهمی است که موفقیت یا شکست کسب‌وکارها در دنیای دیجیتال را رقم می‌زند.

2- تولید محتوای هوشمندانه برای شبکه‌های اجتماعی

در میان بمباران انواع محتوایی که روزانه در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند، تنها محتوای ارزشمند و خلاقانه مورد توجه قرار می‌گیرند. لذا ایجاد محتوایی که در عین ارزشمندی توجه مخاطب را به خود جلب کند، از جمله‌ چالش‎های برندهاست.

3- کشف کاربران واقعی

تعداد کاربران واقعی که شما را دنبال می‌کنند، نقش بسزایی در اثبات جایگاه‌تان به عنوان یک برند محبوب در ذهن عموم خواهند داشت. از همین رو تنظیم استراتژی‌های تبلیغاتی بسیار پراهمیت هستند.

4- ایجاد کمپین‌های موثردر کسب وکار 

کمپین‌های شبکه های اجتماعی با ایده‌های خلاقانه‌ و بازاریابی دهان به دهان یک جریان اجتماعی خلق می‌کنند که اگر استراتژی این کمپین به درستی تنظیم شود، در مدت کوتاهی تعداد زیادی از اعضای شبکه‌های اجتماعی را با خود همراه می‌کند.

5- رابطه دوطرفه با کاربران شبکه

تعامل با کاربر و جلب توجه کامل او بیشتر از اینکه وابسته به اصول علمی و دانش تخصصی باشد، هنر محسوب می‌شود. توجه به خواسته‌ها و علایق کاربران، هویت گرافیکی جذاب و تولید محتواهای تعاملی نقش بسزایی در بهبود نرخ تعامل یا Engagement Rate کاربران دارند.

6- تجزیه و تحلیل محتوا

بهترین استراتژی محتوا در شبکه های اجتماعی آن است که بعد از تولید و انتشار به آنالیز محتوای منتشر شده بپردازیم . تحلیل تخصصی نتایج به دست آمده از فعالیت‌ها نقش موثری در پیشرفت برنامه‌ریزی‌های استراتژیک دارد.

آکادمی بازاریابی و توسعه کسب وکار  اُکسل با اولویت‌بندی معیارهای مختلف و شناسایی دقیق مخاطبان هدف، و تولید محتوای آموزشی، الهام‌بخش و خلاقانه و با راه اندازی موج های مثبت و کمپین های تخصصی در راستای اهداف برند شما در شبکه های اجتماعی و با ارائه‌ی شاخص های ارزیابی و سنجش (KPI) ماهانه، تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین‌های اجرا شده و نمودارهایی که میزان رشد کاربران و تعامل با آن‌ها را نشان می‌دهند، به صورت مداوم شما را از وضعیت شبکه‌های اجتماعی خود آگاه خواهیم ساخت.

چرا ما همکار خوبی برای شما هستیم؟

  • هدف‌گیری دقیق مخاطبان
  • آسیب شناسی تبلیغات شما
  • نرخ بالای ارتباط با کاربر
  • تولید محتوای خلاق و هدفمند
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *