برای توسعه پایدار کسب و کار شما؛ آکادمی اُکسل برنامه گسترده و تضمین شده 3 گانه ای دارد که طی 8 مرحله همگام با هم در مسیر رشد کسب و کار و بازارسازی حرکت می کنند که عبارتند از:

  • سیستم سازی
  • تجزیه و تحلیل بازار
  • بازاریابی

مراحل 8 گانه توسعه کسب وکار:

سئو و افزایش رتبه سایت:

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، به شما این امکان را می دهد تا به ازای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان، در نتایج اول صفحه نخست جستجوی گوگل قرار بگیرید .

ما چه کاری برای شما انجام می‌دهیم:

تیم ما سایت شما را بررسی کرده و در جهت شناسایی آن توسط موتورهای جستجوی گوگل و قرارگیری آن در لینک‌های اول گوگل، بهترین راهنمایی‌ها، مشاوره‌ها و یا خدمات را ارائه می‌نماید.

سئو و افزایش رتبه سایت
بهبود نرخ تبدیل غریبه به مشتری

بهینه سازی نرخ تبدیل:

  • بهینه سازی نرخ تبدیل یا cro ( مخفف Conversion Rate Optimization ) عبارتست از افزایش نسبت مشتری به بازدیدکننده.
  • بهینه سازی نرخ تبدیل یا CRO مجموعه ای از راهکارها و تکنیک ها می باشد که کمک می کند تعداد بیشتری از بازدیدکننده ها را به مشتری تبدیل کنید.
  • توجه کنید که اصول CRO را قبل از SEO در سایت خود پیاده سازی کنید.

بازاریابی محتوا:

چرا به تولید محتوا (بازاریابی محتوا) احتیاج دارید ؟

آیا تا به حال جمله ی محتوا پادشاه است را شنیده اید؟ اگر چه تولید محتوا در گذشته راهی برای متمایز شدن از رقبا بوده است، اما امروزه تبدیل به یک ضرورت برای برندهای مدرن شده است.
باید به شما بگوییم که تولید محتوا در قلب دیجیتال مارکتینگ قرار دارد و پشت هر نام تجاری بزرگ، ثروتی از محتوای با ارزش و مرتبط است که با مخاطبان وب سایت ها و شرکت ها در تعامل است. تیم تولید محتوای اُکسل مارکتنیگ به کسب و کار شما کمک می کند که چگونه مخاطبان وبسایتتان را که شاید برای چشم اندازی به وب سایتتان مراجعه کرده اند را به مشتری تبدیل کنید.

تولید محتوا
بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی در شبکه های اجتماعی:

این روش، روشی بسیار ارزشمند، با بیشترین تاثیرگذاری روی احساس مخاطبان است.
بازاریابی احساسی، اثربخش‌ترین نوع بازاریابی است که مناسب‌ترین بستر این نوع بازاریابی، شبکه های اجتماعی هستند.

 

تعهد آکادمی اکسل در طراحی، اجرا و مدیریت تخصصی کمپین‌های هوشمند است به‌طوری‌که علاوه بر به همراه داشتن نتایج ملموس، تغییرات کارکرد برای کارفرما اثر بخش بوده و خشنودی مخاطب را به همراه داشته باشد.

طراحی سایت وردپرس:

برای ورود به کسب و کار اینترنتی ، یکی از مسائل مهم راه اندازی سایت است. یک راه سریع ، راحت ، مطمئن و منعطف برای راه اندازی سایت استفاده از CMS وردپرس میباشد. شما به راحتی و با پرداخت هزینه های معقول میتوانید یک سایت سریع ، ایمن و در عین حال زیبا و با امکانات بسیار پیشرفته داشته باشید.

طراحی- وبسایت
تبلیغات در گوگل ادوردز

کمپین تبلیغات اینترنتی:

عملیات سئو چند ماه زمان میبرد تا به نتیجه مطلوب برسد. از طرفی تا زمانی که سایت شما سئو نشده باشد، عملا کاربری ندارید. در این زمان با انجام تبلیغات هدفمند گوگل ادوردز و تبلیغات بنری و … میتوانید با هزینه های معقول ، کاربرانی را به سایت خود هدایت کرده و فروش را آغاز کنید.

نحوه برنامه ریزی و پیشبرد کمپین تبلیغاتی بسیار مهم است. برای اینکه نهایت استفاده را از تبلیغات خود کنید باید طوری تبلیغ کنید که با کمترین هزینه بیشترین کاربر هدفمند را وارد کنید.

فروش اتوماتیک ( فانل سازی):

یکی از مشکلات فروش و تیم بازاریابی کسب وکارها اینست که مشتریان دائمی که وقت و هزینه زیادی صرف آن ها شده است ریزش دارند و گاها به سراغ رقیبان می روند.

آکادمی اُکسل برای جذب مشتری دائمی و جلوگیری از ریزش مشتری های حال حاضر، برنامه فانل سازی را اجرا می کند.

این برنامه چند مرحله ای فانل سازی علاوه بر اینکه موجب جذب مشتری های جدید می شود بلکه  باعث وفاداری بیشتر مشتری های قدیمی می شود.

فانل فروش
آنالیز کسب و کار458-540

تجزیه و تحلیل بازار:

برای تجزیه و تحلیل بازار و کسب وکارمان باید هم با بازار و انواع بازار آشنا باشیم و هم کسب وکارمان را سیستم سازی کنیم تا نتیجه فوق العاده بدست آید.

تجزیه و تحلیل بازار گیاهان دارویی یکی از اولویت های اصلی توسعه کسب وکار این صنعت است.

در این قسمت فاکتورهای اصلی و اساسی تجزیه و تحلیل را بررسی و آن ها را در کسب وکارمان جاسازی و با سایر بخش ها ( سیستم سازی و بازاریابی) هماهنگ می کنیم تا نتیجه دلخواه بدست آید.

تلگرام

تلگرام

تمام حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به آکادمی بازاریابی و توسعه کسب وکار اکسل می‌باشد.

This site is protected by wp-copyrightpro.com