شما فقط به تولید و کسب وکار خود متمرکز شوید، اجازه دهید ما برایتان مشتری های

واقعی را پیدا کنیم زیرا حرفه ما فروش و کشف بازارهای جدید و پرپتانسیل است.

درباره سایت oxcel

سایت اُکسل به مدیریت ابراهیم اسدی به شما کمک خواهند کرد تا کسب‌ و کار خود را توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید.

 

یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود شرکت های ایرانی رشد نکنند، آن است که به موضوع بازاریابی و فروش به‌طور موثرو عملی توجه نمی‌شود.

ما به 4 روش به شما کمک می‌کنیم:

  1. آنالیز کسب و کار شما ( آسیب شناسی کسب، سیستم سازی کسب و کار، سیستم سازی فروش اتوماتیک و …)
  2. مشاوره در تولید محصول: بازار سنجی و بازار شناسی و بازارداری محصول قبل از شروع تولید محصول
  3.  طراحی سایت، شبکه های اجتماعی و کمپین فروش اتوماتیک جهت پیشی گرفتن از سایر رقبا
  4. برندسازی : با تولید ویدئو و پادکست، سیستم ایمیل مارکتینگ، فانل سازی و رشد نیروی انسانی شما را به برند برتر تبدیل می کنیم.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت ارتباط با ما بروید.

تماس با آکادمی اُکسل

لطفا در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.

برخی از ایده‌های کنونی وب سایت ما، نتیجه بازخورد نظرات بازدیدکنندگان بوده است.

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل : oxcelmarketing@gmail.com

شماره تلفن :  37887180-031 , 36531470-031

شماره موبایل : 09132226136

مدیر سایت : ابراهیم اسدی

ماموریت ما:

در 5 سال گذشته شهرک های صنعتی مطرح تهران، اصفهان، شهرکرد و قم را برای تهیه مواد اولیه از نزدیک دیده ام و به ندرت کار خاص در تولید و سرویس دهی مشاهده کردم.

معمولا تولیدات کلیشه ای و تکراری با شیوه ی یکسان و شبیه به هم ارائه می شود…

ولی ادعا می شود بیشتر این کارگاه ها تعطیل اند و معمولا توپ را توی میدان دولت و یا مسائل خارجی به ویژه کالای چینی می اندازند ولی این فقط صورت مسئله را پاک می کند.

راه حل بنیادی و اساسی مشکلات تجاری ایران امروز در وجود تک تک ماست.

متاسفانه بیشتر این سوله های تولید محصول و خدمات برای گذشته تولید می کنند. یعنی محصولی تولید می کنند که مشتری ندارد. مثل دانشگاه مون که برای گذشته تحصیل کرده تربیت می کند. برای شغل هایی متخصص تربیت می کنند که وجود خارجی ندارد.

زندگی تجاری هر کدام از ما امروز نیاز به تغییر و تحول هماهنگ با تغییرات امروزی دارد. اگر خواهان رسیدن به موفقیت و نتایج بزرگ هستی اولین قدم اینست که روی خودت سرمایه گذاری کنی. تا خودت را رشد ندهی کسب و کارت هم رشد نخواهد کرد. زندگی تجاری امروز نیاز به مهارت هایی دارد که بدون این مهارت ها فقط سرمایه و زمانت را هدر می دهی.

تجربه ای که در تولید و بسته بندی و بازاریابی سنتی و اینترنتی از طریق تجربه شخصی و استفاده از دانش و تجربه عملی استادان معروف ایران در 10 سال گذشته بدست آورده ام را در اختیارت می گذارم زیرا موفقیت من برگرفته از موفقیت تجاری و فروش شماست.

در این مسیر من به عنوان یک مشاور کنارت خواهم بود اما قهرمان اصلی زندگی ات خود تو هستی باید داستان نویی برای زندگی ات تعریف کنی که دیگران شگفت زده شوند.

آینده روشن است

شما فقط به تولید و کسب و کار خود متمرکز شوید، اجازه دهید ما برایتان مشتری های واقعی را پیدا کنیم زیرا حرفه ما فروش و کشف بازارهای جدید و پربازده است. 

آکادمی اکسل چگونه آغاز شده است …

    من عاشق معلمی بودم و خواهم بود. همین علاقه باعث شد بروم سمت معلمی، البته در زمان فارغ التحصیلی نسل ما کار فراوان و پیشنهادات خوب و متنوعی برای هم دوره های ما بود.

      

میخواستم معلم شوم و شدم.

اما در میانه راه احساس کردم معلمی فقط  سر کلاس مدرسه و دانشگاه رفتن نیست و از طرفی معلمی بدبختی کشیدن هم نیست، در هر مکانی و زمانی که بتوانی گره ای از مشکلات جامعه بازکنی و با آموزش بتوانی در زندگی شخصی خودت و دیگران تغییر ایجاد کنی، کار معلمی انجام داده ای.

      

 

همیشه دوست داشتم چیزی را آموزش بدهم که اولش خودم انجامش بدم و نتیجه خوب و بدش را ببینم و اگر تحول برانگیز بود به دیگران هم آموزش دهم تا تاثیر مثبتی بر زندگی شان بگذارد.

معلمی قبل از منبع درآمد، عشقِ من بود. ولی برای رسیدن به خواسته های جدیدم باید دست به خانه تکانی خودم میزدم.

اولا باید جیگردار می شدم چون دنیای کارمندان دنیای بسته و تنگ نظرانه ای است که کمتر ریسک و رها کردن توش پیدا میشود دومین کارم این بود که باید دست به تجربه میزدم هرچند میدانستم که خرابکاری خواهم کرد ولی تصمیم گرفتم به هر شکل باید انجامش بدم.

موقع گرفتن تصمیمات سخت و متفاوت، باید بتوانی عزیزانت را هم قانع کنی و به حرف خیلی‌ها هم نباید توجه کنی. البته  از منزوی و تنها شدن هم نترسی زیرا در این مواقع برای دیگران وحشتناک می شوی.

موقع گرفتن تصمیمات سخت و متفاوت، باید بتوانی عزیزانت را هم قانع کنی و به حرف خیلی‌ها هم نباید توجه کنی. البته  از منزوی و تنها شدن هم نترسی زیرا در این مواقع برای دیگران وحشتناک می شوی. 

در مسیر رسیدن به تصمیمات جدید و سخت، زیاد از این شاخه به اون شاخه پریدم و خیلی وقت ها هم سردرگم بودم.

      

سردرگمی و ریسک پذیری بی محابای من؛ ضرر های مالی و اجتماعی زیادی برایم داشت و از همه مهمتر  کیفیت زندگی ام را گاهی به زیر خط فقر پایین می کشید، ولی شخصیتم هرگز تسلیم نشد.

       

      

 از همان ابتدای راه، که کتابفروشی ام را افتتاح کردم متوجه شدم که فقط عشق کتابخوانی و تشکیل پاتوق معلمی و دانشجویی لازمه ولی کافی نیست. احساس کردم نیاز به مهارت هایی دارم ولی نمی دانستم چی میخواهم و از کی و چجوری باید بدست بیاورم.

    

       

      

    بعد از واگذاری کتابفروشی، وارد بازار بورس شدم. اینجا مهارت های لازم را کم و بیش داشتم ولی عشق کافی را همراه نداشتم چون عشق به کار را تو کتابفروشی جا گذاشته بودم…  دلم با بورس نبود رهاش کردم هرچند در 18 ماه سرمایه 5/4 میلیون تومانی رابه 25 میلیون تومانی رسانده بودم.

    

       

      

    

مهارت های ما:

تیم آکادمی اُکسل بر اساس ماموریتی که برای خود تعیین کرده است  اعتقاد بر کسب دانش و تجربه از چهره های دانشگاهی و بازار می باشد بر همین اساس در طی 10 سال گذشته روز بروز بر مهارت های کاربردی خود افزوده است تا از سویی برای خود برند سازی کرده باشد و از طرفی بهترین مشاوره را برای مشتریان خود داشته باشد.

آینده روشن است

 نمودار روبرو میزان رشد یادگیری و تجربه عملی تیم  ماست:

تآینده روشن است

طراحی سایت
0%
کمپین فروش اتوماتیک
0%
تولید محتوا( ویدئو، پادکست، مقاله و... )
0%
آسیب شناسی کسب وکار
0%
مشاوره در تولید محصول و بازارسازی محصول
0%

    

با تیم ما آشنا شوید:

ابراهیم اسدی بازاریاب و توسعه دهنده کسب وکار

ابراهیم اسدی 

 مدیر آکادمی، تحلیل گر بازار

    مهندس حوری دهدشتی

تولید کننده محتوا

  مهندس درنا اسدی  

مشاور صنعتی

تلگرام

تلگرام

تمام حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به آکادمی بازاریابی و توسعه کسب وکار اکسل می‌باشد.

This site is protected by wp-copyrightpro.com