کسب و کارهای اینترنتی ( آنلاین)، یک دنیای زنده، پویا و درآمدزاست. اگر تمایل دارید، کسب و کارت را آنلاین کنی و یا کسب و کاری آنلاین بسازی؛ باید با فضای کسب‌و‌کار جهان امروزی آشنا شوی و طبق این جهان نوآورانه قدمهایی محکم و هدفمند بردارید.

این دوره آموزشی ویژه کسانی است که قصد دارند، وارد دنیای درآمدهای اینترنتی شوند ولی اطلاعات کافی فنی و بازاریابی در این زمینه ندارند!

آکادمی بازاریابی و توسعه کسب و کار اُکسِل دوره ای کاملا کاربردی بر پایه اجرای پروژه واقعی برند شخصی برای شما تدارک دیده است، که تمام کارهای لازم گام به گام و 100 درصد عملی توضیح داده خواهد شد و همزمان با مشاوره مدرس دوره اجرا خواهد شد.

در این دوره، کارآموز ضمن آموزش تئوری در مراحل ۴ گانه گام‌به‌گام پروژه واقعی خود را عملی میکند.

4 مهارت آموزشی دوره:

طراحی سایت

تولید انواع محتوا

سیستم سازی کسب و کار

بازاریابی و طراحی پلن کمپین تبلیغاتی

تجاری سازی ایده

طراحی و مدیریت سایت زمانبر و مهارت طلب است!

اگر تو سایت ها و پک های تبلیغی ساخت سایت را یک کار راحت، و پیش پاافتاده معرفی میکنن شک نکن که از دو حال خارج نیست؛ یا طرف خودش هم اینکار نیست و از سایت زدن فقط نصب وردپرس و قالب و چندتا مطلب سطحی یاد گرفته و یا اینکه میخواد یک قالب خالی را با گرفتن پول کلانی تو پاچت بکند.

داشتن یک سایت استاندارد و کاربرپسند به ماه‌ها تلاش و پشتکار نیاز دارد. گول وعده های بدون پشتوانه افراد را نخورید باید زحم بکشید ولی یادت باشد که اگرمسیر را درست رفته باشی با دیدن حساب بانکیت خستگی ات در میاد.

چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

ساده و عملی اجرا می شود
نوع آموزش فقط بر محور پروژه ای اجرا می شود.

مفاهیم بسیار ساده و کاربردی تعریف شده است.

از اصطلاحات پیچیده فنی پرهیز و یا آسان بیان شده است.

دوره آموزشی کاملا عملی اجرا می شود
دوره گام‌به‌گام طراحی شده، بطوری که پس ازآموزش هر جلسه می‌توانید کارهای عملی آن جلسه را پیش ببرید و سپس سراغ جلسه بعد بروید.

استفاده از سایت‌ساز وردپرس
برای طراحی سایت در این دروه بطور ویژه فقط از سایت‌ساز محبوب وردپرس استفاده می‌کنیم. چون وردپرس یک سایت ساز دست و دل باز است که هرگونه طرحی را می شود اجرا کرد. همچنین افراد زیادی بر وردپرس مسلط هستند. با یادگیری وردپرس برای توسعه سایت در آینده با مشکل مواجه نخواهید شد.

آشنایی کامل با پلاگین های هماهنگ
استفاده از پلاگین در وردپرس خیلی مهم است این که پلاگین ها با هم هماهنگ باشند خودشمهارت مهمی است. تیم اکسل در این زمینه آزمون خطاهای زیادی داشته تا با مجموعه ای از پلاگین های یکپارچه واقعی رسیده است.

This site is protected by wp-copyrightpro.com